Przeskocz do treści

Academia — Twoje miejsce nabywania specjalistycznego wykształcenia

Mimo że Academia posiada swój niepubliczny charakter, to jednak działa według zasad szkoły publicznej. To oznacza, że osoby kształcące się u nas, po zakończeniu swojej nauki lub szkolenia, otrzymują świadectwa i dyplomy o randze państwowej.

Atutem naszej szkoły jest to, że zakończone egzaminy potwierdzamy specjalnym certyfikatem EUROPASS w języku angielskim, które są cenione przez pracodawców w krajach Unii Europejskiej - szkoła policealna Lublin.

Jeśli nie uda Ci się zapisać na początku roku, tj. we wrześniu to nic straconego. Mamy otwartą rekrutację również na semestr zimowy. Dzień Twoich urodzin jest dla nas bardzo ważny, dlatego postanowiliśmy go uczcić. Jeśli zapiszesz się do naszej szkoły w swoje urodziny, mamy dla Ciebie prezent w postaci 10% rabatu na czesne w aż 3 miesiącach nauki. Jeśli natomiast Twoje urodziny nie wpisują się w dzień, w którym chciałbyś się zapisać do naszej szkoły, to mamy dla Ciebie inną propozycję. Dobra rada zawsze w cenie, jeśli podzielisz się nią ze swoim znajomym i polecisz mu kształcenie w naszej szkole, otrzymasz rabat równoznaczny z datą Twoich urodzin. Razem zawsze raźniej, może wybierzecie się studiować do nas razem? Swoją ofertę kierujemy zarówno do tych osób, które skończyły szkołę średnią, jak i do tych, którzy chcieliby wznowić przerwaną wcześniej naukę. Posiadamy ograniczoną liczbę miejsc, dlatego skorzystaj w oferty na naszej stronie i wybierz kierunek zgodny z Twoimi preferencjami i nie czekaj z zapisami. Rekrutacja uwzględnia kolejność zgłoszeń, dlatego — kto pierwszy ten lepszy!