Przeskocz do treści

AFIRA — sitodruk to nasza specjalność!

Przede wszystkim wyraźnie — to jest nasz priorytet. Wykonamy wydruk Twojego wizerunku reklamowego za pomocą specjalnego druku sitowego. Polega on na tym, że na drobną siatkę nakłada się szablon, a wykonanie odbitki na późniejszym przetłaczaniu farby przez matrycę.

Do jej przygotowania potrzebujemy tylko Twojego gotowego szablonu. Można stosować go na różne rodzaje materiałów, na przykład tkaniny, bawełnę, dzianiny, drewno czy tworzywa sztuczne. Co więcej, wykorzystywany jest również do znakowania zarówno toreb, odzieży, parasoli, czapek, jak i gadżetów plastikowych, drewnianych oraz skórzanych. Oznacza to, że wszędzie tam, gdzie zechcesz umieścić swoją reklamę, spośród wymienionych wyżej opcji, my wykonamy wizerunek Twojej firmy lub prezentowanego produktu za pomocą sitodruku, poznaj sitodruk Lublin od Afira.

Nie trzeba się przy tym martwić o trwałość, ponieważ zastosowanie w tej metodzie bardzo wytrzymałych farb drukarskich gwarantuje, że szablony będą odporne na takie czynniki jak: promieniowanie UV, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne czy pranie.

Twoja reklama pozostanie w nierozerwalnej przyjaźni z produktem, na którym zostanie umieszczona. Dzięki dużej ilości farb możliwe jest uzyskanie niezwykle wyrazistych i w pełni nasyconych barw, co wprawi w zachwyt każdego, kto będzie miał styczność z Twoją reklamą, bo kto nie lubi oglądać wyraźnych i pięknie wykonanych fotografii? Nie ograniczaj się też do konkretnego kształtu, bo wykonanie nadruku za pomocą sita, możliwe jest zarówno na powierzchniach płaskich, jak i cylindrycznych. Ty wybierz produkt, a my wykonamy reklamę Twojej firmy.