Przeskocz do treści

AutoDetaling, gdzie w Lublinie?

Każdego roku dochodzi do co najmniej kilku gwałtownych zjawisk pogodowych, dzieje się to przede wszystkim latem. W naszym klimacie doświadczamy intensywnych i gwałtownych burz, ulewnych opadów, a nawet gradobić i często nie jesteśmy w stanie się przed nimi schronić, ani ukryć naszego samochodu.

Śledząc prognozy pogody, możemy starać się uchronić nasze auto przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale w przypadku zaskoczenia nagłą zmianą pogody, nie jesteśmy w stanie nic zrobić. W takich warunkach dochodzi do obić i wgnieceń karoserii, szpecąc samochód i obniżając jego wartość na rynku, dlatego zobacz czym jest powłoka ochronna na lakier Lublin. Tego typu uszkodzenia mogą być efektem wandalizmu, nieuważnego otwierania drzwi przez inne osoby, czy parkowania pod drzewami, z których spadają owoce (np. kasztany lub orzechy).

Warto wiedzieć, że dzięki dostępnej technologii można usunąć takie uszkodzenia bez konieczności szpachlowania i lakierowania elementu albo jego wymiany. Zachowanie oryginalnej grubości lakieru pozytywnie wpływa na wartość samochodu przy okazji jego sprzedaży. Specjaliści wykorzystują nowoczesne metody bezinwazyjnego usuwania wgnieceń, które pozwalają oszczędzić czas i pieniądze oraz zachować auto w oryginalnym lakierze bez szpachli - detaling Lublin. Wykorzystywane metody to przede wszystkim PDR (Paintless Dent Removal), czyli wypychanie wgniecenia od wewnątrz lub wyciąganie wgniecenia za pomocą specjalnego narzędzia (pullera) od zewnątrz.

Serwis Fabryka Blasku oferuje usługę usuwania wgnieceń bez ingerencji w oryginalną strukturę lakieru każdemu, kto mieszka na terenie województwa lubelskiego - oferują też produkt taki jak folia ochronna na samochód Lublin. Są to przede wszystkim miasta: Lublin, Świdnik, Lubartów, Kraśnik oraz wiele innych.