Przeskocz do treści

Autolaweta Lublin, tanio – gdzie?

Planując zakup samochodu, warto poszukać okazji za granicą, a nie w polskich komisach. Problem może stanowić fakt, że wyjazd za granicę po samochód nie zawsze jest możliwy do zrealizowania. Wiąże się z wielogodzinną podróżą, nabijaniem kolejnych kilometrów i koniecznością poświęcenia na to naprawdę sporej ilości czasu. Najrozsądniejszym rozwiązaniem tej sytuacji będzie wypożyczenie autolawety (na przykład z Lublina).

Zlecenie transportu auta z innego kraju prosto do Lublina, autolaweta Lublin to świetne rozwiązanie, które gwarantuje bezpieczny przewóz samochodu do celu bez jego nadmiernej eksploatacji. Po zakupie auta zawsze należy wykonać podstawowy serwis, więc uniknięcie przejechania nawet kilku tysięcy kilometrów niweluje ryzyko uszkodzenia go w trakcie podróży.

Wynajęcie autolawety to również dobry pomysł, gdy po zakupie samochodu za granicą okaże się, że ma zużyte opony, słabe hamulce lub inne drobne awarie niezbędne do wyeliminowania przed jazdą. Samodzielna wielokilometrowa podróż takim autem nie jest dobrym pomysłem, a wynajem profesjonalnego transportu lawetą zapewnia bezpieczeństwo zarówno ludziom, jak i ładunkowi.

Po autolawetę jednak dzwonimy nie tylko, gdy chcemy kupić nowy samochód. Czasami jesteśmy zmuszeni do transportu naszego samochodu na lawecie w wyniku awarii, kolizji lub wypadku. W takich przypadkach autolaweta okazuje się jedynym słusznym rozwiązaniem. Pozwala nam ściągnąć samochód z miejsca zdarzenia do zaufanego mechanika lub warsztatu.

Sprzedaż samochodu również może być momentem, w którym zechcemy skorzystać z usług transportu aut na autolawecie. Dzieje się tak w sytuacji, gdy znajdziemy na nasz samochód kupca, który nie ma możliwości osobiście odebrać od nas swojej nowej własności. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może być transport samochodu prosto pod adres wskazany przez kupca.

Jeśli potrzebujesz sprawdzonego przewoźnika o dobrej opinii na rynku, gwarantującego bezpieczeństwo dla ładunku – bez wahania skontaktuj się z firmą I-Trans 4U z Lublina - laweta tanio Lublin. Pomogą z transportem zarówno krótko- jak i długodystansowym. Oprócz autolawet dostępne są również busy dostawcze, auta przystosowane do osób niepełnosprawnych, czy różnego typu samochody osobowe.