Przeskocz do treści

Busy Krasnystaw-Haga

Nasza prężnie rozwijająca się firma transportowa oferuje przejazdy z Krasnegostawu do Hagi nowoczesnymi, klimatyzowanymi i dobrze wyposażonymi busami. Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, ważne są dla nas ich satysfakcja i zadowolenie. Dlatego wciąż poszerzamy naszą ofertę o nowe kierunki. Naszym busem dojedziesz z Krasnegostawu do pięknego holenderskiego miasta-Hagi.

To kierunek często wybierany przez Polaków jako cel wyjazdów zarobkowych, ale również turystycznych (urlopy, wakacje, ferie, święta). Nasze auta umożliwiają szybkie i bezpieczne dotarcie do celu. Zatrudniamy profesjonalistów, kierowców zawodowych. Doskonale znają oni topografię miast, do których się udają. Nasze busy posiadają najwyższej jakości systemy nawigacji satelitarnej, wygodne fotele ( można je rozłożyć według swoich preferencji ) oraz klimatyzację, ogrzewanie, system audio i wiele innych udogodnień. Duża ilość miejsca na nogi sprawia, że podróż staje się o wiele bardziej komfortowa. Cechą, która wyróżnia nas na tle innych firm transportowych są konkurencyjne ceny, nie tylko porównując je z ofertą innych firm przewozowych ale także linii lotniczych. Nasza flota to busy renomowanych marek, które z pewnością zapewnią wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży.

Naszym Klientom oferujemy system „Door to door” - pasażerów zabieramy ze wskazanego przez nich miejsca i dowozimy pod wyznaczony adres. Jesteśmy w posiadaniu wszelkich niezbędnych dokumentów i pozwoleń ( certyfikaty i licencje ) na przewóz osób. Nasi kierowcy regularnie wysyłani są na badania, kierujemy ich także na różne szkolenia. Stan naszych pojazdów kontrolowany jest podczas testów diagnostycznych.

Nasza oferta przewozów na trasie Krasnystaw – Haga cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony Klientów. Są osoby podróżujące z nami regularnie, cały czas przybywają też nowe. Dokładamy wszelkich starań, aby dowieźć Państwa do celu bezpiecznie, a przy tym tanio i wygodnie.