Przeskocz do treści

Dlaczego warto kupić olej z czarnuszki tłoczony na zimno?

Co to znaczy, że olej jest tłoczony na zimno? Mamy tu do czynienia z procesem, w trakcie którego następuje zgniatanie ziarna w specjalnie do tego celu przygotowanych prasach śrubowych. W ten sposób z ziaren wydobywany jest olej.

Nie należy obawiać się tego, że w trakcie wspomnianego procesu nastąpi zniszczenie cennych dla zdrowia związków w wyniku działania wysokiej temperatury. Nie podgrzewa się ziaren przed rozpoczęciem tłoczenia. Otrzymany olej ma temperaturę około 35 °C. Warto podkreślić, że stosuje się tutaj nasiona pochodzące z najlepszych upraw. Zapewne nie mówi Ci nic skrót NNKT. To Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, które można znaleźć w składzie oleju tłoczonego na zimno. Może to być również olej z czarnuszki. Jest to roślina z rodziny jaskrowatych. W niektórych miejscach na świecie stosuje się ją jako środek leczniczy.

Zawiera wiele związków ważnych dla ludzkiego zdrowia. Są to m.in. witaminy B1 i B3. Należy również koniecznie wspomnieć o minerałach, takich jak selen i magnez. Gdyby więcej osób wiedziało o tym, jak zdrowy jest olej z czarnuszki tłoczony na zimno, jego sprzedaż z pewnością wzrosłaby w szybkim tempie. W internecie możesz znaleźć wiele ciekawych artykułów poświęconych tej roślinie i olejowi z niej wytwarzanemu. Polecane są zwłaszcza te portale, które zajmują się tematem zdrowia i rolnictwa. Artykuły, które tam znajdziesz napisały osoby posiadające dużą wiedzę. Planujesz zakup oleju z czarnuszki tłoczonego na zimno? Chcesz, aby był to produkt najlepszej jakości, który pochodzi z pewnego źródła? Rodzinna olejarnia Olo-Vita ma dla Ciebie ciekawą ofertę. Zapoznaj się z nią po odwiedzeniu oficjalnej strony internetowej tej firmy. Być może oprócz wspomnianego oleju kupisz jeszcze inne produkty. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do konsultanta, aby uzyskać na nie odpowiedź.

ma dla Ciebie ciekawą ofertę. Zapoznaj się z nią po odwiedzeniu oficjalnej strony internetowej tej firmy. Być może oprócz wspomnianego oleju kupisz jeszcze inne produkty. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do konsultanta, aby uzyskać na nie odpowiedź.

Artykuły, które tam znajdziesz napisały osoby posiadające dużą wiedzę. Planujesz zakup oleju z czarnuszki tłoczonego na zimno? Chcesz, aby był to produkt najlepszej jakości, który pochodzi z pewnego źródła? Rodzinna olejarnia Olo-Vita ma dla Ciebie ciekawą ofertę. Zapoznaj się z nią po odwiedzeniu oficjalnej strony internetowej tej firmy. Być może oprócz wspomnianego oleju kupisz jeszcze inne produkty. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do konsultanta, aby uzyskać na nie odpowiedź.