Przeskocz do treści

Emilia — przesyłki kurierskie Polska-Irlandia

Firma Emilia zajmuje się przesyłkami kurierskimi na trasie Polska- Irlandia. Na podany przez Ciebie adres paczka dotrze sprawnie i szybko. Naszą specjalnością jest również organizacja przeprowadzek. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele czasu i wysiłku kosztuje ich planowanie.

Zlecając nam przewiezienie swojego dobytku w nowe miejsce oszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu. Wszystkie przewożone przez nas rzeczy pakowane są w odporne na uszkodzenia kartony przy pomocy taśm o dużej wytrzymałości. Dzięki temu wszystko, co przekażesz nam do przewiezienia będzie bezpieczne w trakcie podróży.

Firma Kurier Emilia oferuje cotygodniowy transport przesyłek na trasie do Irlandii. Każdą z nich adresujemy osobno, aby zapobiec takiej sytuacji, w której paczka nie trafia w wyznaczone miejsce. Jeżeli planujesz wysłać kilka mniejszych pojedynczych przesyłek, wystarczy, że zastosujesz takie same inicjały lub kolory markera, co będzie dla nas odpowiednią wskazówką. Jeśli chcesz wiedzieć na bieżąco, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka, możesz zamówić usługę jej monitorowania.

Działalność naszej firmy cieszy się dużym uznaniem ze strony Klientów, na co dowodem są liczne pozytywne opinie, które możecie Państwo przeczytać na naszej stronie.