Przeskocz do treści

I-Trans 4U – komfort i bezpieczeństwo wspólnej podróży

Wyjazd integracyjny w pracy, pielgrzymka, wyjazd na koncert czy zjazd maturalny, wszędzie, gdzie zechcesz, zawiezie Cię bus z I-Trans 4U. W naszej firmie mamy szeroki zasób samochodów dostawczych, osobowych w tym busów na dziewięć osób, autolawet, karetek, a także aut dostawczych z chłodnią, windą czy częścią sypialną.

Wynajem busa w naszej firmie gwarantuje Ci wysoką jakość usług, zróżnicowaną flotę, a także brak konieczności długiego oczekiwania na pojazd. Przed przystąpieniem do wynajmu busa, przekazujemy naszym klientom obustronną umowę skonstruowaną w klarowny i przejrzysty sposób. Specjalnie dla naszych stałych klientów mamy przygotowaną ofertę, która zależy od limitu kilometrów oraz czasu wynajmu.

W przypadku skorzystania z usług I-Trans 4U na okres przekraczający tydzień, stali klienci mogą liczyć na dwudziestoprocentowy rabat. Natomiast jeśli czas wynajmu wynosi trzydzieści dni i dłużej, jest to czterdzieści pięć procent upustu. Od stałych klientów nie pobieramy również kaucji za wynajem busa. Firma dodatkowo oferuje darmowy zbiornik paliwa o pojemności stu dwudziestu litrów.

Służymy swoją pomocą nie tylko podczas dalekich podróży, ale też w czasie przeprowadzek, wynajmujemy też lawety - tanio laweta Lublin. Jeśli zajdzie taka potrzeba kierowca pomoże Ci się uporać z przeniesieniem potrzebnych przedmiotów, a przeprowadzka przebiegnie w ekspresowym tempie. Duża pojemność busa wiąże się ze zmniejszoną liczbą kursów, co miałoby miejsce w przypadku samochodu osobowego. Co więcej, przedmioty o dużych gabarytach zostaną przewiezione w bezpieczny sposób.

Postaramy się o to, aby Twoja przeprowadzka przebiegła szybko i sprawnie, bez zbędnych komplikacji. Samochody w naszej firmie są wyposażone w nawigację GPS, dzięki której kierowca bez problemu dotrze w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Niektóre z pojazdów posiadają także radio CB, a także CD i MP3, które wypełnią przestrzeń ciekawą muzyką. A wszystko po to, aby nasi pasażerowie mogli przebyć udaną podróż.