Przeskocz do treści

Leczenie bólu skuteczna metoda

Wiele osób zmaga się z przewlekłym bólem, np. migrenowym, który często utrudnia lub całkowicie uniemożliwia codzienne funkcjonowanie.

Nie należy go bagatelizować, gdyż aktualnie jest wiele skutecznych metod walki z bólem, między innymi akupunktura. Jest to technika leczenia, która koncentruje się nie na samym bólu, a przede wszystkim na jego przyczynach i metodach leczenia. Na czym polega? Przede wszystkim opiera się na nakłuwaniu metalowymi igłami określonego obszaru ciała (w zależności od rodzaju i miejsca bólu). Dzięki takiej metodzie specjalista wzmacnia przepływ energii, a także siłę witalną pacjenta, gdyż konkretne miejsce na skórze połączone jest z siecią nerwów wraz z określonym miejscem w organizmie. Taka terapia pozwala na przywrócenie równowagi fizjologicznej i metabolicznej, znaczne wzmocnienie układu odpornościowego, pobudzenie układu krwionośnego, a także naprawę tkanki i złagodzenie dolegliwości bólowych. Punkty akupunktury są zlokalizowane w czułych miejscach, nieopodal istotnych narządów. Dlatego też zabiegi przeprowadza terapeuta, który dysponuje odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Z dolegliwościami bólowymi zawsze warto wybrać się do sprawdzonego specjalisty, który zajmuje się akupunkturą od wielu lat i ma stosowną wiedzę i umiejętności.

Szukasz terapeuty przeprowadzającego leczenie bólu we Wrocławiu - Tomasz Ryś Wrocław? Jesteś w doskonałym miejscu! Jestem absolwentem Stażu Klinicznego w Szpitalu Medycyny Integracyjnej prowincji Hunan w Chinach. Brałem udział w bardzo wielu kursach dotyczących klasycznej medycyny chińskiej oraz ukończyłem dwuletnią szkołę akupunktury w Instytucie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Postanowiłem kontynuować naukę medycyny chińskiej na studiach podyplomowych na Uniwersytecie SWPS na kierunku Psychodietetyka - przychodnia leczenia bólu.

Zajmuję się leczeniem takich dolegliwości bólowych i chorób jak: ostre i przewlekłe bóle, urazy sportowe, rwa kulszowa, migreny, szumy uszne, bruksizm, depresja, zaburzenia snu, nerwica, lęki, smutek, przygnębienie, chroniczne zmęczenie, choroby tarczycy, choroby układu oddechowego i wiele innych. Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu. Masz pytania? Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat akupunktury - medycyna naturalna Wrocław Tomasz Ryś.