Przeskocz do treści

Oferta podłóg drewnianych centrum budowlanego GAJEK

Jesteśmy firmą budowlaną, która zajmuje się importem i eksportem towarów na rynku. Do Twojej dyspozycji szeroki zasób podłóg drewnianych o wysokiej jakości.

Barlinecka deska drewniana w kolorze dębu, lakierowana o długości 2200 mm, to oferta, którą znajdziesz na naszej stronie internetowej. Co więcej, warto zapoznać się z ofertą Deska Barlinecka, która prezentuje naturalne podłogi, co oznacza, że stosowane wyroby są ekologiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego. Mają swoje zastosowanie zarówno w prywatnych domach, jak i w obiektach użyteczności publicznej.

Oferta:

Drugą firmą oferującą trójwarstwowe podłogi drewniane jest Baltic Wood. Posiada szeroką ofertę ponad 80 podłóg zamkniętych w 4 kolekcjach. Timeless Collection™ to podłogi artystyczne i ręcznie postarzane. No Limits Collection™ to dębowe podłogi z grubej warstwy drewna szlachetnego. Melody Collection™ to podłogi klasyczne, eleganckie. Jak również Jeans Collection™, kolekcja podłóg drewnianych w nowoczesnej kolorystyce. Współpracuje z nami również firma FinishParkiet oferująca produkty, na które składa się dwuwarstwowość i jednolamelowość, a także najgrubsza warstwa użytkowa z prawdziwego, litego drewna, wynosząca 6 mm. Najwyższa jakość to 7 warstw lakieru, 3 warstwy olejowosku, solidne kleje i doskonały surowiec. Znajdziemy tu bogaty wybór ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia.