Przeskocz do treści

Profesjonalne usługi stolarskie

Nasza firma świadczy usługi stolarskie. Zasięgiem swojego działania obejmuje Lublin i bliskie okolice tego miasta. Zatrudniamy wyłącznie takie osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie.

Nasi stolarze doskonale orientują się w gatunkach drewna i potrafią wybrać najlepszą opcję dla każdego zlecenia. Są wyposażeni we wszystkie narzędzia, jakich wymaga praca w tym zawodzie. Potrafią również obsługiwać urządzenia, które wykorzystywane są w pracy stolarza. Z ich pomocą wykonywane są takie czynności, jak heblowanie lub lakierowanie. Zatrudnieni u nas stolarze wiedzą także jak dobrać odpowiedni środek chemiczny do konkretnego gatunku drewna. Każdy z naszych Klientów może liczyć na profesjonalną poradę wtedy, gdy nie jest pewien, jakie rozwiązanie powinno być zastosowane w danym przypadku. Wśród usług stolarskich oferowanych przez nasz zakład mieszkańcom Lublina i jego okolic znajduje się m.in. wykonanie mebli, które miejscem przeznaczenia jest pokój Twojego dziecka. Możesz również liczyć na profesjonalne wykonanie mebli kuchennych i łazienkowych - adiom profesjonalne usługi stolarskie Lublin.

Uważasz, że w Twoim domu przyda się nowa szafa? Dzięki nam będziesz mógł cieszyć się z nowego mebla. Także wtedy, gdy wnętrze wydaje się być niezbyt przystosowane do umieszczenia w nim szafy. W przypadku ciasnego korytarza najlepszym rozwiązaniem wydaje się być szafa przesuwna. We wnęce może stanąć szafa wnękowa, a w pokoju na poddaszu szafa skośna. Możesz również zlecić nam wykonanie drewnianego parapetu z wybranego przez Ciebie lub zasugerowanego przez naszego specjalistę gatunku drewna. Może to być np. sosna lub jesion. Prowadzisz sklep i potrzebujesz takich mebli, dzięki którym oferowane przez Ciebie produkty będą mogły zostać odpowiednio zaprezentowane Twoim klientom? W ofercie naszej firmy stolarskiej działającej w Lublinie znajduje się również wykonanie mebli sklepowych na wymiar. Masz pytania? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej firmy.