Przeskocz do treści

Przychodnia w Lublinie

Przychodnia jest miejscem, gdzie można liczyć na pomoc lekarzy o różnych specjalizacjach. W tego rodzaju placówce wykonuje się także podstawowe badania diagnostyczne. Kiedy wystąpią problemy ze zdrowiem, pójście do przychodni wydaje się najwygodniejszym wyborem, ponieważ w jednym miejscu przyjmują lekarze specjalizujący się w różnych dziedzinach medycyny. W takim miejscu otrzymujemy kompleksową opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie.

Doskonale wyposażona przychodnia w Lublinie, która spełnia najwyższe standardy opieki zdrowotnej, to Centrum Medyczne Przyjaźni. Otrzymamy tam pomoc z zakresu medycyny rodzinnej, alergologii, chirurgii, ginekologii, neurologii, psychiatrii oraz wielu innych dziedzin medycznych. Zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy oraz pielęgniarek zapewnia opiekę medyczną na najwyższym poziomie, a nowoczesne zaplecze diagnostyczne pomaga w szybkim postawieniu diagnozy, co wiąże się z natychmiastowym wprowadzeniem odpowiedniej terapii. Przychodnia w Lublinie CM Przyjaźni to najlepszy wybór podczas poszukiwania godnej zaufania kadry lekarskiej, indywidualnie rozpatrującej każdy problem, z którym zgłasza się pacjent.

Dodatkowo przychodnia Lublin CM Przyjaźni posiada szereg poradni funkcjonujących w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, z których mogą korzystać za darmo wszyscy ubezpieczeni pacjenci (po okazaniu skierowania) - oferujemy między innymi leczenie uzależnień Lublin. Wyjątek stanowi wizyta u lekarza psychiatry, gdzie skierowanie nie jest wymagane. W tej przychodni można skorzystać z pomocy lekarza również prywatnie, wtedy nie jest konieczne posiadanie skierowania.