Przeskocz do treści

Searambler Doxa Sub300: Zegarek do nurkowania, który jest zbudowany, aby przetrwać

Jeśli jesteś na rynku twardego, niezawodnego zegarka do nurkowania, nie możesz się pomylić z Doxa Sub300 Searambler. Ten wytrzymały czasomierz jest wodoodporny do 990 stóp (300 metrów) i posiada jednokierunkowy bezel, który jest idealny do śledzenia czasu nurkowania. Dzięki solidnej konstrukcji i klasycznemu wyglądowi, Searambler jest zegarkiem, który z dumą będziesz nosił na swoim nadgarstku przez wiele lat.

Doxa Sub300 Searambler: Zegarek do nurkowania, który jest zbudowany na dłużej. Jeśli szukasz wytrzymałego, niezawodnego zegarka do nurkowania, nie możesz się pomylić z Doxa Sub300 Searambler. Ten wytrzymały czasomierz jest wodoodporny do 990 stóp (300 metrów) i posiada jednokierunkowy bezel, który jest idealny do śledzenia czasu nurkowania. Dzięki solidnej konstrukcji i klasycznemu wyglądowi, Searambler jest zegarkiem, który z dumą będziesz nosił na swoim nadgarstku przez wiele lat.

Doxa produkuje zegarki od 1889 roku, a ich doświadczenie widać w jakości Searambler. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, która została utwardzona dla dodatkowej trwałości, a kryształ jest odporny na zarysowania szafir. Zegarek jest zasilany przez Swiss Made ETA 2824-2 automatyczny ruch, który jest jednym z najbardziej niezawodnych ruchów na rynku dzisiaj.

Searambler jest dostępny w dwóch kolorach tarczy: czarnym i srebrnym. Obie wersje posiadają duże, łatwe do odczytania cyfry i wskazówki, które są pokryte SuperLuminova dla lepszej widoczności w warunkach słabego oświetlenia. Zegarek jest wyposażony w wygodną bransoletę wykonaną ze szczotkowanej stali nierdzewnej, a także w płócienny pasek, który jest idealny do noszenia na co dzień

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym nurkiem, czy dopiero zaczynasz, zegarek Doxa Sub300 Searambler to świetny wybór. Jest zbudowany, aby trwać, dzięki solidnej konstrukcji i wodoodpornej konstrukcji, i wygląda świetnie na nadgarstku, czy masz na sobie mokry kombinezon lub garnitur i krawat. Jeśli szukasz wysokiej jakości zegarka do nurkowania, który Cię nie zawiedzie, dodaj Searambler do swojej kolekcji już dziś.