Przeskocz do treści

Skuteczna odzież reklamowa, to strzał w dziesiątkę

Odzież reklamowa jest prostym i skutecznym rozwiązaniem na reklamę firmy. Wykorzystanie ubrań z logo firmy pozwala wzmocnić prezencję, wizerunek, a także wyraźnie podkreślić to, jaką identyfikację wizualną ma dane przedsiębiorstwo. Ubrania reklamowe są równie popularne, co gadżety z nadrukiem.

Dzięki nowoczesnej technologii wydruk na tkaninach jest relatywnie tani i bardzo wytrzymały. Szeroki wybór krojów i modeli ubrań pozwala dopasować strój dla każdego, a możliwość wydruku niemalże wszystkiego potrafi zwykłą koszulkę przekształcić w niezwykle interesujące narzędzie marketingowe.

Wśród dostępnych modeli odzieży reklamowej od wielu lat niezmiennie czołowe miejsca obejmują T-shirty i klasyczne koszulki polo. Jest to spowodowane tym, że są to produkty uniwersalne, wygodne i dobrze się prezentujące. Zamówienie koszulek z nadrukiem w hurtowej ilości jest atrakcyjne cenowo. Koszulki i T-shirty sprzedają się dobrze właściwie przez cały rok, ale w okresie jesienno-zimowym wzrasta również zapotrzebowanie na bluzy, kamizelki, kurtki i polary z nadrukiem.

Odzież reklamową można wykonywać różnymi metodami. Najpopularniejsze to przede wszystkim transfer, sitodruk oraz haft. W kwestii kosztu wykonania nadruku na koszulce cenę determinuje liczba użytych kolorów i wielkość nadruku. W przypadku haftu cenę określa się na podstawie ściegu i stopnia jego skomplikowania.

Zajmujemy się nadrukiem treści na odzieży. Wykonujemy znakowanie na bluzkach, bluzach, koszulach, fartuchach kelnerskich i bluzach kucharskich, strojach dla handlowców, promotorów i hostess. Oferujemy również nadruk loga, hasła lub innej treści na odzieży sportowej, korporacyjnej, biurowej, dla pracowników produkcji, gastronomii oraz sektora medycznego.

Warto zadbać o spójny wizerunek firmy i skonsultować ten fakt z profesjonalistami. Zgłoś się do nas – nasze biuro mieści się w Lublinie. Mamy atrakcyjną ofertę, grono regularnych klientów i dobre opinie.

Dowiedz się więcej: icomprint.pl