Przeskocz do treści

Tłumaczenia przysięgłe – przysięgamy Ci zrobić to dobrze!

Różnorodność realizowanych przez nas zleceń nauczyła nas przede wszystkim patrzenia na każdą sprawę indywidualnie. Trafiają do nas osoby z tekstami do tłumaczeń dotyczącymi czy to dokumentów urzędowych, osobistych, czy też tłumaczeń zwykłych, w które wpisują się dokumenty takie jak: CV, listy motywacyjne czy instrukcje.

Tłumaczenia pisemne to tylko część zakresu naszych usług, bo wykonywane realizacje obejmują także tłumaczenia ustne, z którymi również zwracają się do nas klienci. Wykonujemy tłumaczenia na przykład rozmów telefonicznych, rozpraw sądowych czy ceremonii ślubnych. Szeroki zakres naszych usług można znaleźć na stronie internetowej, która rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące oferowanych przez nas tłumaczeń oraz dostarczy wszystkich potrzebnych informacji.

Jesteśmy prekursorami tłumaczeń przysięgłych języka angielskiego w Lublinie - biuro tłumaczeń Lublin Osuch. Nasza najdłużej działająca jednostka dostarczyła nam przede wszystkim cennego doświadczenia, które w tej branży jest również bardzo pożądane, ze względu na to, że każda sprawa cechuje się odmiennym stylem i formą.

Cechy jakie nas wyróżniają to przede wszystkim sumienność, terminowość oraz wysoki standard wykonywanych przez nas tłumaczeń. Co ważne - jesteśmy firmą rodzinną, a tłumaczenia wykonujemy samodzielnie, co przekłada się na niskie ceny naszych usług, które nie zawierają podatku VAT. Dodatkowym atutem, który z tego wynika jest szybkość w realizowaniu usługi, który bardzo cenią sobie nasi klienci.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z oferowanych usług.