Czy transport jest opłacalny? Jak założyć firmę?{

Zasięg filmu: 29734, czas trwania, 39m 38s, ocena 465, zaangażowanie: 64. Jak założyć firmę transportową? Jakie są koszty prowa...

Czy transport jest opłacalny? Jak założyć firmę?

- Jak ktoś chce ze mną porozmawiać to zapraszam na DISCORD https://discord.gg/cjWTT9ckCb
- Wartościowy materiał. Ze swojego doświadczenia powiem, że dla firm nie tylko transportowych, ale po prostu działających w różnych miastach, ważną rzeczą może być posiadanie własnej przestrzeni magazynowej nie tylko przy siedzibie. Ja korzystam z magazynów Stokado, mam do nich dostep zawsze i zamiast wozić część sprzętu, mogę go przechowywać w magazynie. Ważne usprawnienie.
- 👍👍👍
- Jeśli chciałbym sam szukać ładunków dla busa czy to na tym trans.eu czy clicktransie, to jak mam się tego wcześniej nauczyć? W sensie żeby brać opłacalne ładunki, aby auto gdy dowiezie ladunek nie jechało z tego miejsca do kolejnego x km na pusto itp. Są jakieś materiały do nauki gdzieś lub jakieś video kursy czy cos ? Pozdrawiam
- Czy na transport po kraju suvem z hakiem 3.5t + przyczepa z plandeka tez 3.5t jest potrzebna licencja? Transport wyłącznie po kraju.
- Siemka sam latam busem i ja akurat mam 4,5 m na 2,5m z windą mierzyłem osobiście pozdro
- Nie rozumiem. Dużo osób narzeka, nieoplaca się, trzeba dokladac..to jak inne firmy dzialaja. Tez cale życie dokladaja?
- Super filmik 👍👍👍
- A gdzie utrata wartości klamota , taki bus po 4 latach z przebiegiem 600 - 700 k jest wart śmieszne pieniądze.
- Milo bylo sluchac
- Tu bym szukał, kampery wynajem, może też być przydatne.
- 11:16....
Zajebiste
- Witam.

Po pierwsze jeśli się nie opłaca to szczerze zamknijcie to i dajcie możliwość zarobienia tym, którzy chcą pracować.

Problem jest w tym, że nie chce się pracować co niektórym, nikt zadarmo nikomu nic nie da taka prawda. Da się na wszystkim zarobić.

Pozdrawiam.
- Widzę bunt januszy, pierniczenie głupot pewnie ze się da zarobić, podać przykład :sama jazda po kraju 600km dziennie weekendy w domu moim zdaniem najlepszy system to daje średnio 12 000km na Msc, licząc średnio 1,25zl za km daje nam to 15k na miesiąc i podzielcie koszty na pół bo tak przeważnie wychodzi pod warunkiem że mamy chęci i dobre auto. Do wszystkich śmieszków co się transport nie opłaca poprostu mówią wam tak żeby nie mieć konkurencji proste...a tak na marginesie sam bus spoko na początek, jeżeli ktoś chce iść do przodu najlepiej mieć kilka z biegiem czasu pod warunkiem że będzie miał kto tym jeździć po kilku latach można fajny pieniądz zarobić.
- To po co to prowadzisz?,zamknij to i idź do fabryki za 2100 netto i ello.
- Dzięki za ten film. Jasno ,prosto bez ściemy. Leci sub i łapa.
- renault master 630 000 bez remontu jezdzy )))
- Wy ku... Wszyscy macie te firmy tylko po to żeby kierowca nie siedział na bezrobociu, sami ku... Żyjecie z oszczędności. Po ch.. ten płacz.
- nieopłaca sie wszystkie firmy transportowe robia transport charytatywnie poprostu dopłacaja do interesu wiec mamy samych bogatych draiwerów w polsce
- Ale kurwa, co trzeba mieć w głowie, żeby pytać " czy transport jest opłacalny " ?. Nie, nie jest. Jezdzimy bo chcemy, miliony środków transportu jeżdzą po europie bo chcą. Czemu ? Z pasji. Skąd na to mają ? Wygrali w loterii.
- Witam jest sens jeździć pi Polsce Pod spedycja sam