Gdzie są obecnie budowane drogi w Polsce{

Zasięg filmu: 175563, czas trwania, 12m 6s, ocena 3107, zaangażowanie: 429. https://twitter.com/Autostrady_Pol https://www.facebook.com...

Gdzie są obecnie budowane drogi w Polsce

- Bardzo pożyteczny kanał, polecam oglądanie :)
- Autor powinien poprawić język polski nie " ring" tylko obwodnica !
- Szkoda że nie budują ekspresówki z Płońska do Szczecina przez Bydgoszcz i piłę☹️
- Brak słów, żeby określić, jak ważny będzie ten odcinek S6. Dziękuję za materiał
- Jak dajesz niemiecki tytol to niech to robi ktos kto sie na jezyku zna. Prawidlowo ma byc: "Wo werden in Polen Strassen gebaut". "Partizip perfekt" jest zawsze na koncu a czasownik posilkowy (Hilfsverb) za "Fragepronomen". Twojej konstrukcji brakuje zdania glownego zeby byla prawidlowa.
- Wielkim mankamentem prezentacji, to brak szerszej perspektywy zbudowania 5, czy 20, czy 8 km drogi. Przeskakuje Pan z jednej drogi do drugiej, iż nie mogę się geograficznie połapać o czym mowa.

Nie rozumiem dlaczego nie ma ani słowa o Zakopiance? Czyżby się nic nie budowało? Nie do wiary!!! POMOCY!!!!
- robisz fajne filmiki,ale byloby super gdybys przedstawil wykonawcow.chodzi mi o to czy wykonuje dana autostrade lub tunel firma polska czy zagraniczna.bo uwazam,ze jest to bardzo ciekawe dla nas.bo jak slysze,ze zagraniczna firma wygrala przetarg to zle sie czuje.pozdrawiam.
- Su er, nawet nie wiedziałem, że aż tyle eks resówek się u nas buduje..... oby cowid tego ni
e zatrzymał...
- Dzięki za bardzo dobry materiał. Pozdrawiam;
- I bardzo dobrze, że budują. Bardzo dobrze, że nagrywasz te materiały, pewnie sam się nie spodziewałeś, że będzie aż tak duże grono odbiorców, a będzie jeszcze większe, bo każdy lubi posłuchać czegoś ciekawego i pożytecznego. Zauważyłem, że nowsze odcinki są w lepszej jakości, świetnie! Trzeba się rozwijać!
- A może tu zobacz: prowizja od kredytu zwrot myśle że jest ok,
- Dzieje sie w naszej kochanej Polsce. Podziekowania dla pana i dla zespolu. Mistrzostwo swiata. To byla bomba infirmacyjna. To sie zjada garsciami i wciaz malo. Ale umowmy sie, to sa wielkie projekty, ktore powstana i ulatwia zycie. Ale jest ogromna ilosc spoleczenstwa, ktora tymi drogami mozliwe, ze nigdy nie pojedzie. Jest wielki swiat, ale jest ten maly rowniez. Co do Czechow. Kicham na nich, a czy kiedys w historii szli po naszej lini rozumowania???? Zawsze z nimi mielismy pod gorke. To jest piekne co robicie. Podziwiam i pozdrawiam.
- Polecam rownież:
https://youtu.be/Ob2rNowragI
- Jezeli PiSoska mafia udupi pieniadze z UE, to obawiam sie, ze nic z tego nie zostanie ukonczony przez dluuuuugie lata.
- 10,3 czytamy "dziesięć i trzy dziesiąte" a nie "dziesięć przecinek trzy", litości...
- Witam. Proszę o film o obwodnicach, wybudowanych i budowanych... od roku 2015... Częstochowa, Bolków, Szczecinek, Koszalin, Września...itd. Jest subskrybcja i dzwonek! Pozdr.
- A są jakieś informacje jak ma wyglądać odcinek S19 Lublin-Rzeszów? Mamy nadzieję, że nie tak jak fragment S19 od Rzeszowa na północ, gdzie 2 pasy ruchu w jednym kierunku są tylko co jakiś czas. Mało płynnie się tym jeździ.
- Świetny materiał! 💪👍
- Nie jest uwzględnione to że już trwają przetargi na budowę autostrady A2 z Siedlec do Białej Podlaskiej planowane oddanie do użytku 2024 oraz z Białej Podlaskiej do Koroszczyna to jest przejścia granicznego z Białorusią planowane oddanie do użytku 2025
- Budów budowa 🚧 🤪🤪🤪
- Polskie drogi są...