KOSZT STANU SUROWEGO | Koszt budowy domu 150m2 2020/2021 | Budowa oczami inwestora{

Zasięg filmu: 60746, czas trwania, 16m 23s, ocena 660, zaangażowanie: 159. Kolejny odcinek z serii kosztów budowy domu. Tym razem prze...

KOSZT STANU SUROWEGO | Koszt budowy domu 150m2 2020/2021 | Budowa oczami inwestora

- Zapraszamy na naszego instagrama, gdzie jesteśmy zawsze kilka kroków do przodu 👍
http://instagram.com/bedzienielatwo
By być na bieżąco zostaw suba! 🔥
https://tiny.pl/r26h4

Pozdrawiamy
Z&M 😁
- Witam. Jesteśmy z narzeczoną na etapie wyboru projektu. I teraz pytanie do was BARDZO WAŻNE DLA NAS. Ile kosztuje budowa domu koło 140m2 z poddaszem i piwnicą na połowie domu. Bo jeśli przerośnie to nasz budżet to będziemy szukać czegoś mniejszego.
- Takie pytanko, czy jak macie wiązary zamiast stropu żelbetowego czy nie mogliście zrezygnować ze ścian nośnych w środku? Może nie wszystkich ale tych poprzecznych na dłuższej scianie. Zawsze to taniej, odchodza ławy, scianki fundementowe i po prostu są tam zwykłe działówki 12cm.
- Szok, że takie komentarze wogóle są 😮 Co w tym dziwnego, że ludzie pracują zawodowo i nie mają czasu/ umiejętności itd zeby samemu zbudować dom. W większości przypadków jest to najzwyczajniej w świecie nieopłacalne, bo człowiek zarobi 3x wiecej niz zapłaci za ten czas wykonawcą..
- Naprawdę super, miło się ogląda - czekam na więcej :))))
- Super filmiki, śledzę na bieżąco. Mam pytanie jaka izolacja pozioma pod mury? Papa czy folia ? Pozdrawiam
- Witam bardzo podoba mi sie jak wszystko krok po kroku jest opowiadane i pokazywane czy bylo by mozliwe wyslac mi na email namiar na elektryka i ekipe na dach dziekuje bardzo bardzo fajnie sobie radzicie
- 👍
- zamiast gazu zainwestuj w bufor i PV tak na poczatek pozniej jakas pompa ciepla
- I pamiętajcie, że budujecie dla siebie zatem nie przejmujcie się opiniami innych nt. własnej budowy. Bylo, jest i będzie gadanie ale jak ktoś kiedyś mądrze powiedział..lepiej ze gadaja niz jakby mieli nic nie gadać, pozdrawiam.
- Tu możesz zerknąć nagrobki granitowe lublin myśle że jest ok,
- H+H 9zl/szt, szacun za bardzo dobrą cenę
- Rolety mam radiowe na pilota i po założeniu nie opuszczajcie ich nigdy potrafią się zerwać z wieszaków oraz przy montażu sprawdź na ilu wieszakach jest taka roleta zawieszona
- Zrezygnowaliśmy z HSa i teraz żałujemy. Moim zdaniem róbcie to co Wam się podoba a nie jak jest taniej ale to tylko moje zdanie.

A tak z ciekawości: czym się zajmujecie zawodowo ?
- Bardzo fajny domek👍🙂. Z własnego doświadczenia warto od rolet poprowadzić kabel do centralki alarmowej i przy każdym oknie zrobić dodatkowo włącznik do sterowania roletami(wogole wszystko po kablu do centralki alarmowej, bo są bardzo fajne i rozbudowane np:Ropam) , ponieważ z pilotem czy aplikacja jest to problematyczne, a tak to, podchodzi się do okna i już... 😉. Czarne rolety bardzo sie brudzą od środka i jest problem z ich umyciem. Też mam duże przeszklenia i część jest nieotwieralna. Tak tylko pisze może będzie pomocne🙂🤔.
- Kup sobie air podsy 2 wystarcza zwykle będzie Cię dobrze słychać, ja dopiero kupiłem i jestem zadowolony i wszyscy krótszy mnie słyszą tez ze tak wyraźnie i nie słychać szumów z otoczenia
- A ten hydraulik to koszt z materiałem , czy sama robocizna ?
- Ja ci powiem czemu tak mówią bo ci zazdroszczą nie którzy jak by się dało to zjedli by z pod siebie i szlak ich trafia a ty się nie przejmuj róbcie swoje i do przodu rzycze wam wszystkiego dobrego to jest wasz sukces powodzenia
- Jak to nic sami, a latryna?
- Filmik bardzo pomocny - dużo przydatnych informacji :)
- Mozna wiedziec ile Cie kosztowal dom do tego stanu w ktorym jest na filmiku?