Przeskocz do treści

Włóczka, gdzie można kupić?

Szydełkowanie jest jednym z tych hobby, które ostatnimi czasy bardzo zyskują na popularności. Ogólny wzrost zainteresowania rękodziełem sprawia, że jest ono o wiele bardziej doceniane i regularnie zyskuje nowych zwolenników.

Na szydełku można własnoręcznie tworzyć piękne ozdoby, serwety i obrusy na stół lub atrakcyjne narzuty. Tego typu dodatki świetnie prezentują się w każdym wnętrzu. Warto zaznaczyć, że również samodzielnie wykonane czapki, szaliki, rękawiczki oraz sweterki obdarowujemy dużą sympatią, co również czynią osoby otrzymujące od nas takie prezenty. Do standardowego wyposażenia każdego miłośnika dziergania należą z pewnością druty i różnorodne włóczki.

Włóczki produkuje się wełny lub bawełny, więc jest to naturalna przędza o stosunkowo sporej grubości. Istnieją także włóczki syntetyczne, pozyskiwane sztucznie z jedwabiu, akrylu i polamidu. W sklepie odnajdziemy włóczki w różnych rozmiarach, a najpopularniejsze są motki o wadze 100 g, 50 g i 25 g. W celu określenia wydajności włóczki podaje się parametry w metrach na 50 lub 100 gram. Włóczki oferowane są w najróżniejszych kolorach i grubościach. Mają one różne przeznaczenie, co pozwala na tworzenie naprawdę różnorodnych i atrakcyjnych projektów.

Wśród sklepów, w których można zakupić włóczkę wysokiej jakości, trzeba wymienić Tkanstyl Pasmanteria. W ofercie tego sklepu odnajdziemy produkty firm DMC oraz NAKO, czyli markowe włóczki wysokiej klasy. Asortyment sklepu jest bogaty i zawiera nie tylko włóczki.

Oferta sklepu:

Miłośnicy innych form dziergania odnajdą tutaj kordonki i sznurki bawełniane, a także szereg przydatnych akcesoriów: druty, szydełka, kółka, guziki, obręcze i metki. W ofercie są również igły dziewiarskie, agrafki służące do nabierania, grzebienie do wełny, naparstki, liczniki rzędów i znaczniki. W sklepie można również wykupić kartę podarunkową o wartości od 50 zł do 150 zł. To doskonały prezent dla każdego miłośnika dziergania. Zachęcamy do sprawdzenia oferty sklepu Tkanstyl Pasmanteria włóczka – to miejsce idealne do zakupów wszelkiego asortymentu służącego do szydełkowania, dziergania czy wyszywania.