Przeskocz do treści

Wosk Sojowy z ZADORUS

Są jedynym przedsiębiorstwem w Polsce, które zajmuje się dystrybucją wosków sojowych firmy Ecosoya Brands.

Wosk sojowy to nic innego jak utwardzony olej, otrzymany po wyciśnięciu soi. Ma zastosowanie w świecach. Różni się tym, że zazwyczaj zrobione są z parafiny, która wydziela toksyczne substancje. Świece zrobione z wosku sojowego są ekologiczne, pozbawione toksyn i nie wydzielają substancji, które mogłyby być szkodliwe dla naszego zdrowia.

W przypadku stosowania wosku sojowego, podczas spalania świecy, wydobywa się o wiele mniej sadzy, a także zmniejszona jest ilość wydzielania dwutlenku węgla. Kolejnym atutem jest to, że świece z woskiem sojowym palą się dłużej niż zwykłe, a w przypadku rozlania wosku, można go szybko usunąć za pomocą wody i mydła.

Ma swoje zastosowanie również w masażu, co wpływa na zadowolenie wielu osób. Mamy też dobrą wiadomość dla alergików, dzieci, czy nawet osób cierpiących na astmę, bo z powodu wykorzystania do jego wyrobu naturalnych składników, mogą oni bez obaw z niego korzystać. Jesteśmy specjalistami w takim surowcu jak wosk sojowy, a obrót tym produktem odbywa się zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

W swojej ofercie posiadamy woski EcoSoya Q 210 i Q 220, które mają zastosowanie w świece zalewanych w naczyniach, świecach do masażu, woskach zapachowych, tartach i świecach wolnostojących. Te i wiele innych znajdziesz na naszej stronie internetowej z dokładnymi wskazaniami temperatury, sugerowanego użycia i dodatków zapachowych.